Strona główna


     Cennik


     Tygodniowy Program TV


     Informacje o nadawcy


     Kontakt z nami


     Polecane strony






Program TV - emisja całodobowa



Poniedziałek - 13 maja


16.00      Flesz - program informacyjny
16.15      Paraluzja – koncert w Centrum Kultury w Kamiennej Górze
17.10      Wstęp do pisania ikon – warsztaty w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze
17.30      Vivat Maj – koncert w Centrum Kultury w Kamiennej Górze
18.25      Zbyszek Stefański i Przyjaciele – koncert w LO


Programy powtarzane są co 3 godziny do godziny 13.00 dnia następnego




Wtorek - 14 maja


16.00      Flesz - program informacyjny
16.15      Paraluzja – koncert w Centrum Kultury w Kamiennej Górze
17.10      Wstęp do pisania ikon – warsztaty w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze
17.30      Vivat Maj – koncert w Centrum Kultury w Kamiennej Górze
18.25      Zbyszek Stefański i Przyjaciele – koncert w LO


Programy powtarzane są co 3 godziny do godziny 13.00 dnia następnego




Środa - 15 maja


16.00      Flesz - program informacyjny
16.10      Malarstwo Bartka Draga w Galerii Centrum w Kamiennej Górze
16.20      Polsko-Niemiecka współpraca młodzieży w Liceum Ogólnokształcącym w Kamiennej Górze
16.45      „W podróż z piosenką” - spektakl teatralny
17.20      Polonez Nocą w Chełmsku Śląskim
18.00      Krajobraz po uczcie – koncert Michała Jaworskiego



Programy powtarzane są co 3 godziny do godziny 13.00 dnia następnego




Czwartek - 16 maja


16.00      Flesz - program informacyjny
16.10      Malarstwo Bartka Draga w Galerii Centrum w Kamiennej Górze
16.20      Polsko-Niemiecka współpraca młodzieży w Liceum Ogólnokształcącym w Kamiennej Górze
16.45      „W podróż z piosenką” - spektakl teatralny
17.20      Polonez Nocą w Chełmsku Śląskim
18.00      Krajobraz po uczcie – koncert Michała Jaworskiego


Programy powtarzane są co 3 godziny do godziny 13.00 dnia następnego




Piątek - 17 maja

16.00      Flesz - program informacyjny
16.10      50 lat na scenie Zbyszka Stefańskiego
17.40      „Limba” – Teatr „Układ Formalny” z Wrocławia
17.50      Z jazzem przez Polskę


Programy powtarzane są co 3 godziny do godziny 13.00 dnia następnego




Sobota - 18 maja

16.00      Flesz - program informacyjny
16.10      50 lat na scenie Zbyszka Stefańskiego
17.40      „Limba” – Teatr „Układ Formalny” z Wrocławia
17.50      Z jazzem przez Polskę


Programy powtarzane są co 3 godziny




Niedziela - 19 maja


9.00      Msza Święta - transmisja w kościoła pw. M.B.Różańcowej w Kamiennej Górze

10.00      Flesz - program informacyjny
10.10      50 lat na scenie Zbyszka Stefańskiego
11.40      „Limba” – Teatr „Układ Formalny” z Wrocławia
11.50      Z jazzem przez Polskę


Programy powtarzane są co 3 godziny do godziny 9.00 dnia następnego




* powtórki nie dotyczą relacji na żywo




Copyright © 2008 Program lokalny | TV Kamienna Góra. Projekt i wykonanie: TV Kamienna Góra
internet: www.tvkg.eu | e-mail: studio@tvkg.eu