Strona główna


     Cennik


     Program TV


     Gdzie nadajemy


     Kontakt z nami


     Polecane strony

PROGRAM TYGODNIA


________________________________________________________________________________________________

Z A P O W I E D Z I / Z A P R O S Z E N I A / O G Ł O S Z E N I A


; ; ;  ; ; ;  ; ; ; 
________________________________________________________________________________________________

R E K L A M A

http://www.kinozarogiem.pl/nasze-kina/237                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Twoja telewizja w Twoim mieście - www.tvkg.eu | Grupa Medialna i TV Kamienna Góra


Twoja telewizja w Twoim mieście - www.tvkg.eu | Grupa Medialna i TV Kamienna Góra

Program TV - emisja całodobowa


Poniedziałek - 18 marca

16.00     Flesz – program informacyjny
16.15     Dzień Kobiet w Muzycznym Klimacie Kawiarenki
17.25     Pegazik – eliminacje powiatowe – grupa młodsza
18.15     Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Niezłomnych w ZSZiO w Kamiennej Górze
18.35     James Harris – koncert część 1


Programy powtarzane są co 3 godziny do godziny 13.00 dnia następnego




Wtorek - 19 marca

16.00     Flesz – program informacyjny
16.15     Dzień Kobiet w Muzycznym Klimacie Kawiarenki
17.25     Pegazik – eliminacje powiatowe – grupa młodsza
18.15     Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Niezłomnych w ZSZiO w Kamiennej Górze
18.35     James Harris – koncert część 1


Programy powtarzane są co 3 godziny do godziny 13.00 dnia następnego




Środa - 13 marca

16.00     Flesz – program informacyjny
16.15     Sprawy Polek – debata publiczna
17.55     63 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
18.40     Lubawka Cup 2 – międzynarodowy turniej Karate shinkyokushin dla dzieci i młodzieży


Programy powtarzane są co 3 godziny do godziny 13.00 dnia następnego




Czwartek - 14 marca

16.00     Flesz – program informacyjny
16.15     Sprawy Polek – debata publiczna
17.55     63 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
18.40     Lubawka Cup 2 – międzynarodowy turniej Karate shinkyokushin dla dzieci i młodzieży


Programy powtarzane są co 3 godziny do godziny 13.00 dnia następnego




Piątek - 22 marca

16.00     Flesz – program informacyjny
16.15     Jestem Kamiennogórzaninem, jestem Polakiem – Kolorowy Tydzień w Przedszkolu nr 2 w Kamiennej Górze
17.35     James Harris – koncert


Programy powtarzane są co 3 godziny




Sobota - 23 marca

16.00     Flesz – program informacyjny
16.15     Jestem Kamiennogórzaninem, jestem Polakiem – Kolorowy Tydzień w Przedszkolu nr 2 w Kamiennej Górze
17.35     James Harris – koncert


Programy powtarzane są co 3 godziny do godziny 9.00 dnia następnego





Niedziela - 24marca

12.00     Msza Święta - Transmisja na żywo


13.00     Flesz – program informacyjny
13.15     Jestem Kamiennogórzaninem, jestem Polakiem – Kolorowy Tydzień w Przedszkolu nr 2 w Kamiennej Górze
14.35     James Harris – koncert


Programy powtarzane są co 3 godziny do godziny 13.00 dnia następnego






* powtórki nie dotyczą relacji na żywo




Copyright © 2008 Program lokalny | TV Kamienna Góra. Projekt i wykonanie: Krzysztof Zagrodny
internet: www.tvkg.eu | e-mail: studio@tvkg.eu | logowanie do poczty